Oljelampa med Crest, Birmingham, London, 1800-tal, höjd 9,5cm, slitage, instabil, silver. Vikt: 100,8 g
Auktnr | SE1.20240508.A56911 |
Utropspris | 750 kr |
Aktuellt bud | 750 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:55:00 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 19:23:16 | nobbe | 750 kr |